Радио Милева
шопинг инспирација

Наташа Беквалац сподели порака на Инстаграм, на неа веднаш реагираше Карлеуша (ФОТО)

Наташа Беквалац сподели порака на Инстаграм, на неа веднаш реагираше Карлеуша (ФОТО)

Пејачката Наташа Беквалац објави порака на Инстаграм, која изненади многумина, а на неа реагираше и нејзината колешка Јелена Карлеуша.

Имено, Наташа се осврна на мажите кои ја повредиле во минатото, па меѓудругото напиша:

„Ми се расчистува и моето минато. Некои мажи кои многу ме повредија се јавија и ми рекоа извини … Или напишаа. Претпоставувам дека сетоо тоа ми требаше за да бидам слободна, своја… И инспирирана“-  напиша Наташа, а потоа на нејзиниот пост реагираше Карлеуша:

„Мене сите ме повредија, а никој не рече извини. Инспирација пронајдов во шопингот, тука сум своја… И инспирирана“ – се надоврза Јелена со овој свој хумористичен коментар.

Инаку, Јелена и Наташа се добри пријателки со години, а Беквалац е една од ретките колешки која беше поканета да го прослави роденденот на Карлеуша во 2020 година.

Останати вести од Радио Милева