Радио Милева
жешко

Новите силикони само што не испаднале: Сандра Африка ги запали социјалните мрежи (видео)

Новите силикони само што не испаднале: Сандра Африка ги запали социјалните мрежи (видео)

Откако беше „фатена“ на пазар во костим за капење, Сандра Африка призна дека ги зголемила градите и покажаа нови силикони во една емисија.

Јаваше електричен бик со Тамара Ѓуриќ, а потоа остана пред камерите само во долна облека.

По бруталните кадри од плажата во ноември, каде се тркалаше по песокот во минијатурно бикини, социјалните мрежи се „загрејаа“ со видео од еден нејзин настап на кој Сандра Африка се појави во предизвикувачко издание.

Таа беше облечена во кожено мини здолниште, а одозгора секси боди кои ги покажаа нејзините нови гради.

Додека пееше, потпевнуваше и мрдаше со колковите, силиконите беа на работ да ипаднат, а сите погледи беа вперени во нејзината предница.

фото:АТА Images/Instagram

Останати вести од Радио Милева