Радио Милева
љубовта им цвета

Нови детали: Џенифер Лопез и Бен Афлек уловени како страсно се бакнуваат (фото)

Нови детали: Џенифер Лопез и Бен Афлек уловени како страсно се бакнуваат (фото)
фото: профимедиа

Американскиот актер Бен Афлек и пејачката Џенифер Лопез првпат се уловени како се бакнуваат откако ја обновија врската по 17 години.

Имено, славниот пар е фотографиран за време на вечера во Малибу, а заљубената двојка не се држела за раце, па и паднале и сочни бакнежи и емотивна прегратка.

Парот разменувал нежности, а потоа актерот и шепнал нешто на уво на пејачката. Исто така, децата на пејачката биле со нив во ресторанот.

Потсетуваме, по раскинувањето на свршувачката на Џенифер Лопез и Алекс Родригез, пејачката ја обнови врската со Бен Афлек за кој за малку ќе се омажеше во 2004 година, но актерот тогаш ја откажа венчавката 3 часа пред самата церемонија.

Останати вести од Радио Милева