Радио Милева

Нова провокација на младата Гранд ѕвезда: Александра е голема мераклика на… висок шлиц и длабоко деколте! (ФОТО)

Нова провокација на младата Гранд ѕвезда: Александра е голема мераклика на… висок шлиц и длабоко деколте! (ФОТО)

Младата ѕвезда на Гранд, Александра Младеновиќ е позната по тоа што е голема мераклика на фустани со шлиц до препони и длабоки деколтеа.

А како и не би била, кога сексапилната пејачка и тоа као има што да покаже, па со нејзиниот провокативен изглед  не остава никој рамнодушен.

Овој пат, на снимањето на една ТВ емисија таа се појави во долг бел фустан, а прво нешто што паѓа во очи е длабокиот шлиц…


Многумина беа воодушевени од Александра, а како и не би, кога ова не и е прв пат вака да провоцира.

Ама не е важно… Важно е да е скокотливо и убаво за око…

Останати вести од Радио Милева