Радио Милева
И таа падна на неговиот шарм

Нова љубов на повидок: Стјепан Хаусер по Розга повторно одбра русокоса (видео) 

Нова љубов на повидок: Стјепан Хаусер по Розга повторно одбра русокоса (видео) 

Девојката на Стјепан Хаузер е мистерија за јавноста, уште откако познатиот виолончелист ја прекина врската со Јелена Розга.

Неколку пати, изгледа, Стјепан ги наведуваше медиумите да се посомневаат која би можела да биде неговата избраничка, а сепак никогаш не се огласи во јавноста за тоа.

Овој пат тој ги воодушеви своите следбеници со ново видео на својот „Инстаграм“. Тој клекна пред заносната русокоса, ја бакна нејзината рака, а потоа заедно ја изведоа музичката точка на нивните чела.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HAUSER (@hausercello)


Талентираната Јулија Стјепанова е негова колешка, а дали има нешто повеќе од соработка меѓу нив и дали таа би можела да биде новата девојка на Стјепан Хаузер останува да видиме.

Фото: Принтскрин/Instgaram/rozgajelenaofficial/hausercello

Останати вести од Радио Милева