Живот и Стил

Нов тренд на Instagram: Фокусот е на задникот

Нов тренд на Instagram: Фокусот е на задникот

Многу славни ѕвезди во текот на летово ги израдуваа обожавателите со фотографии покрај базен, а забележено е дека доминира една позна на Instagram.

Во фокусот е поставен задникот. Од фотографиите се гледа дека убавиците се седнати или легнати покрај базен, со нозе спуштени во вода како гледаат во спротивен правец.

Секако дека постојат и варијанти на оваа тема, но центарот на вниманието е околу задникот и минијатурните бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ellie Brown (@brown.elle)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by EVE GALE (@evegale)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgia Steel (@geesteelx)

извор: kajgana