Радио Милева
лудило

Нов хаос во „Ѕвездите на Гранд“: Саша Поповиќ легна на под среде емисија (фото)

Нов хаос во „Ѕвездите на Гранд“: Саша Поповиќ легна на под среде емисија (фото)

Членовите на жирито на „Ѕвездите на Гранд“ секогаш знаат да направат добра забава коментирајќи ги кандидатите, а овој пат Саша Поповиќ изненади со својата постапка.

Имено, една кандидатка не се претставила во најдобро светло. Драган Стојковиќ Босанац по кавгата со Цеца Ражнатовиќ излета од студиото.

-Ништо не разбрав. Имам право да го бранам својот став“, викаше Босанац, а Саша Поповиќ го надополни:

-Oва девојка учеше од оргиналот. Оваа песна има милионски прегледи.

-Тогаш нема да добие глас од мене кога пее така, изјави Босанац и го напушти студиото.

Во еден момент, изведбата на песната на една кандидатка стана приспивна, па Саша Поповиќ легна на подот, а Шерифовиќ и Цеца веднаш дотрчаа да го покријат.

фото: принтскрин/јутуб/ѕвездите на гранд/гранд онлајн

Останати вести од Радио Милева