Радио Милева
провокативна доза

Нивес Целзиус со жешка поза и раскопчана до половина задник ги воодушеви следбениците на „Инстаграм“ (фото)

Нивес Целзиус со жешка поза и раскопчана до половина задник ги воодушеви следбениците на „Инстаграм“ (фото)

Хрватската пејачка Нивес Целзијус неодамна го прославинејзиниот 41 роденден, а и во петтата деценија изгледа подобро од некои нејзини колешки двојно помлади од неа.

Атрактивната хрватска старлета Нивес Целзиус овој пат привлече големо внимание со фотографијата која ја објави на социјалните мрежи.

Имено, таа ги израдува своите следбеници на Инстаграм со провокативна фотографија на која е во тесен црн фустан.

Во описот на нејзините објави таа обожава да провоцира, а овој пат само напиша: „Тој мал црн фустан!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

Како и секоја нејзина објава, така и оваа привлече големо внимание, а коментарите под нејзината фотографија се редеа. А некои од нив беа: „Какви се*си нозе имаш“ „Боли колку си се*си“, „Совршена“, „Добра како добар ден“…

Фото: Принтскрин/Инстаграм

Останати вести од Радио Милева