Радио Милева
навикната на дневна доза... ужинка

Нивес Целзиус во нова провактивна поза и безобразно прашање: „Дали и вие пеете на банана, пред да ја лапнете?“ (ФОТО)

Нивес Целзиус во нова провактивна поза и безобразно прашање: „Дали и вие пеете на банана, пред да ја лапнете?“ (ФОТО)

Хрватската старлета, пејачка, и актерка  Нивес Целзиус (38) често знае дека ги „запали“ своите машки следбеници на социјалната мрежа Инстаграм, честејќи ги со провокативни фотографии. Со секоја нова објава расната Нивес „оди“ еден чекор подалеку.


Овој пат, раскошната убавица на својот Инстаграм профил објавила фотографија во клечечка поза, облечена во тесен жолт фустан и чевли со високи потпетици, но еден детл во нејзината рака најмногу ја буди фантазијата на нејзините машки следбеници.


Нивес се сликала со полуизлупена банана во раката, при тоа поставувајќи им едно прашање на нејзините верни и лојални обожаватели:

„Време е за малку дневна ужинка. Патем, дали и вие пеете во бананата пред да ја лапнете?“, ги прашала Нивес нејзините следбеници.

Коментарите различни… И вакви и онакви, меѓу кои, и едно провокативно прашање до пејачката: „А тебе кукло, навиката да држиш банана в рака ти е остната од микрофонот или од нешто друго?“

Останати вести од Радио Милева