Радио Милева
искрена...

Нивес Целзиус разголена, со напрчена задница, призна во кого е заљубена (ФОТО)

Нивес Целзиус разголена, со напрчена задница, призна во кого е заљубена (ФОТО)

Хрватската пејачка, актерка, старлета Нивес Целзиус, Денот на вљубените го мина сама. Не дека нема со кого да биде и дека никој не би и правел друштво, напротив. Оние кои за Св. Валентин или било кој друг ден би и правеле друштво и многу повеќе од тоа на цицлестата убавица,  нема да ги збере ни во километарска редица!

Но, Нивес веќе подолго време, барем не јавно нема сериозна врска, а да зборува или да ги открива оние што се „за една употреба“, не чувствува потреба! Како што веројатно во моментов не чувствува ниту желба за врска, па затоа на Денот на вљубените му сврте грб или поточно она што се наоѓа под него и го испрати со уште една провокативна фотографија, но и сличен пост:

„Уште еден Валентин, во кој сум среќно презаљубена во самата себе“ – напишала Нивес покрај фотографијата на која разголена, со напрчена задница, цицлестата хрватска убавица призна во кого е заљубена!

Фото: Инстаграм принтскрин/nivescelsius

Останати вести од Радио Милева