Радио Милева
секси „мама“ се врати...

Нивес Целзиус предизвика еротско лудило: Балканската секс-бомба во ултра жешко издание (ФОТО)

Нивес Целзиус предизвика еротско лудило: Балканската секс-бомба во ултра жешко издание (ФОТО)

Заради бујните облини неа ја нарекуваат балканската Памела. Тој прекар го потврди со најновата фотографија. Имено, хрватската пејачка и актерка Нивес Целзијус се пофали со новата секси долна облека на Инстаграм.

Облечена во црни гаќички и црн проѕирен градник од тантела, црни жартиери и црни чорапи, Нивес изгледа толку пожелно и секси, што ги измами воздишките на илјадници нејзини следбеници на социјалните мрежи предизвикувајќи еротско лудило. До таа мерка, што поединци дури и понудија и брак!

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

 

Останати вести од Радио Милева