Радио Милева
„жив оган“...

Нивес Целзиус одново разголена во кујната: Порочна домаќинка (ФОТО)

Нивес Целзиус одново разголена во кујната: Порочна домаќинка (ФОТО)

На Нивес Целзиус и тргна со готвењето. Или барем со разголувањето во кујната. Таа на социјалните мрежи објави уште една фотографија на која позира во бордо латекс престилка без градник, а од страните како две големи зелки се преливаат нејзините бујни природни гради.

Во онаа третата, вистинска зелка, „сочната цицлеста“ готвачка го забила ножот, па порачала дека не е  „Очајна домаќинка“, како што самата напишала во описот на фотографијата.

Очајна – никакако, ама затоа порочна или поточно, пожелна и жешка домаќинка, „жив оган“ во кујната, се подразбира…

Впрочем кога Нивес ја подготвува запршката, мажите најчесто се фаќаат за дршката… Од тавчето,  случајно да не загори!

Фото: Инстаграм принтскрин/nivescelsius

Останати вести од Радио Милева