Радио Милева
летни радости

Нивес Целзиус му се радува на претстојното лето, а нејзините обожаватели на нејзините разголени летни фотографии (ФОТО)

Нивес Целзиус му се радува на претстојното лето, а нејзините обожаватели на нејзините разголени летни фотографии (ФОТО)

Популарната  хрватска убавица Нивес Целзијус е позната по своите провокативни фотографии на Инстаграм, со кои секојдневно „им ги плакне очите“ на своите обожаватели. најновата нејзина објава е  фотографија на која расната хрватска нимфа влажна, во минијатурен костим за капење ја отворила сезоната, односно потсетува дека летото набргу доаѓа.

„Во мене е лето“ – кратко напиша Нивес впивајќи го секој Целзиус во себе, како што нејзините раскошни телесни атрибути ги впиваат со „влажни погледи“ нејзините Инстагарм следбеници.

А, Нивес секогаш знае кога и колку да им им даде од себе, за задоволството да биде обострано…

Затоа и на Инстаграм ја следат повеќе од 443.000 посетители, а има повеќе од 2.720 фотографии и видеа на својата страница, на кои воглавно доминира телесната голотија, бујната предница и раскошната задница на расната хрватска убавица, која се проба и како пејачка, водителка и актерка, но најмногу како модел и старлета.

Останати вести од Радио Милева