Радио Милева
повик за блискост

Нивес Целзиус ги поздрави своите фанови со секси поза и скокотлива порака од Тајланд: „Дојди кај мама, дооојдиии…“! (ФОТО)

Нивес Целзиус ги поздрави своите фанови со секси поза и скокотлива порака од Тајланд: „Дојди кај мама, дооојдиии…“! (ФОТО)

Хрватската старлета Нивес Целзиус студените зимски денови ги поминува  далеку од дома, на топлиот и сончев Тајланд.

Оттаму таа секојдневно споделува секси видеа и фотографии. На последната расната хрватска нимфа  позира во танга која со рацете толку длабоко ја вовлекла, што изгледа како да е речиси гола, додека бујната задница на раскошната убавица доминира во преден план.

Жешкиот кадар за миг ги запали нејзините Инстаграм следбении, кои на цицлестата Хрватка веднаш ја „поплаија“ со комплименти, а таа пак им возврати со скокотлива порака одплажата:

„Дојди кај мама, дојдиииии…“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

Фото: Инстаграм принтскрин/nivescelsius

Останати вести од Радио Милева