Радио Милева

Ништо од разводот: Познатата двојка првпат заедно по големиот скандал!

Ништо од разводот: Познатата двојка првпат заедно по големиот скандал!

Пред неколку недели медиумите објавија дека партнерот ја изневерува Клои Кардашијан. Во медиумите кружеа вести дека Тристан ја изневерил Клои додека била бремена, а наводно таа и го избркала од својот стан.

Додека сите пишуваат за неверството на Тристан Томпсон, Клои не се нервира поради насловите во медиумите.

Нивниот однос, како и нивната иднина се уште не е позната, но на видеото кое го снимија папараците се гледа дека парот изгледа многу смирено.

Славниот пар заедно се најде во познат ресторан, а ова е прво нивно појавување по аферата.

Останати вести од Радио Милева