Радио Милева

Ништо од луксуз: Ана Севиќ важи за атрактивна пејачка, а вака изгледаше на село пред седум години (фото)

Ништо од луксуз: Ана Севиќ важи за атрактивна пејачка, а вака изгледаше на село пред седум години (фото)
фото: пинк.рс

Пејачката Ана Севиќ го привлекува вниманието каде и да се појави, а во последно време со своите провокативни фотографии на социјалните мрежи добива само позитивни коментари.

Како што сака да биде во модата и да ги прати трендовите во светот, Севиќ исто така сака и патувања на егозтични дестинации каде што ужива со своето момче и ќерката Лорена.

Ана денес важи за една од најатрактивните пејачки во регионот, меѓутоа можеби многумина заборавиле како изгледаше пред да се омажи за пејачот Дарко Лазиќ.

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

From Mykonos with ❤️?

Објава коју дели ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) дана

Пред да започне да се занимава со јавна професија, пред седум години Ана изгледаше потполно различно.

Во тој период, Ана преферила да живее на село и дружење со домашните животни.

Вака изгледаше Ана пред седум години.

фото: пинк.рс

Останати вести од Радио Милева