Радио Милева
жежок поздрав

Нина Сеничар во секси бикини: Водителката – „аероплан“, венериниот брег – во гро план! (ФОТО)

Нина Сеничар во секси бикини: Водителката – „аероплан“, венериниот брег – во гро план! (ФОТО)

Српската актерка и однеодамна водителка, отпатувала на одмор, од каде што веднаш испрати жежок поздрав!

Нина Сеничар е една од најатрактивните девојки во Србија, која, како и секој модел, сака да го покаже своето тело и завидните облини и тоа со причина.


Нина ги искористи првите сончеви денови да отпатува во Мадрид, и ако и се  верува на она што го напиша на социјалните мрежи, Сеничар заминала на пат со женско друштво.

Но, повеќе внимание од оваа информација привлече нејзината секси фотографија во бикини, поточно на долниот дел од телото. Водителката несомнено – „аероплан“,  а делот што си го си го сликала во гро план… е венериниот брег!
 Со оглед на моделот на костимот, слободно можеме да кажеме дека Нина ја отвори сезоната со безобразно секси костим за капење. Погледнете и зошто.

 

Останати вести од Радио Милева