Радио Милева

Нина Деан по неколку месеци објави фотографија од синчето и покажа колку е потпораснато (фото)

Нина Деан по неколку месеци објави фотографија од синчето и покажа колку е потпораснато (фото)
фото: Принтксрин/инстаграм/

Македонската актерка Нина Деан на почетокот на месец мај се реализираше во улогата на мајка и на свет го донесе синот Каи.

Актерката не е преголем зависник на социјланите мрежи, а во текот на бременоста објави неколку фотографии од својот труднички стомак.

Исто така и породувањето го покажа своето синче и ја објави првата фотографија.

Веруваме дека нејзинот дом е исполнет со многу љубов и позитивна енергија, а Нина и нејзиниот сопруг уживаат со наследникот.

Деновиве, таа повторно сподели фотка од седумесечниот Каи и покажа колку потпораснал.

фото: Принтксрин/инстаграм/

Во објавата таа додаде стикери во знак на срце, а тука е насмевката на нејзиното лице.

Останати вести од Радио Милева