Радио Милева
ги наполни батериите

Нина Бадриќ ги заврши деновите за одмор, па сподели видео со помалата сестра која ретко ја гледаме и заедно пееја на брод (фото + видео)

Нина Бадриќ ги заврши деновите за одмор, па сподели видео со помалата сестра која ретко ја гледаме и заедно пееја на брод (фото + видео)

Нина Бадриќ пет дена одмараше на море и ги извести своите следбеници дека продолжува со деловните обврски.

Пејачката Нина Бадриќ сподели фотографија на која позира во лежечка положба на лежалка во едноделен црно костим со детали од бел цвет и добро расположение.

“Ги искористив максимално моите 5 дена одмор, батериите ми се полни и едвај чекам да ве видам деновиве! Каде ќе се дружиме?” напиша таа под објавата.

Во коментарите прва одговори нејзината колешка Јелена Розга: „Моја убава Н!“, а Нина веднаш одговори: „Душо“.

„Убава“, „Убавица“, „Прекрасна“, „Жена“, „ Секси“, „Прекрасно“, и напишале обожавателите.

Нина  сподели и видео во кое со помалата сестра Сунчица го пеат хитот на Оливер Драгојевиќ – „Богиња“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SUNCICA BADRIC (@suncica_badric)

„Господе, нека трае овој ден“, напиша во описот на видеото на која сестрите го пеат хитот, а за својот настап добија многу пофалби.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/badrich

Останати вести од Радио Милева