Радио Милева
се посвети целосно на себе си

Николина Пишек си најде нова занимација – водителката не излегува од теретана (фото)

Николина Пишек си најде нова занимација – водителката не излегува од теретана (фото)

Водителката Николина Пишек целосно им се посвети на ќерките и себе си по смртта на сопругот Видој Ристовиќ, а сега откри дека посебно значење и дава на нејзината позадина која утрово ја снимаше неколку минути.

Николина објави видео по вежбањето во теретана и напиша дека е опседната со „пумпање“ на задникот, а потоа дури и се качила на друг уред за да направи најдобра можна снимка од нејзината позадина.

Инаку, од смртта на нејзиниот сопруг Видој Ристовиќ, кој ненадејно почина на 8 мај, Пишекова не престанува да поставува провокативни фотографии, но и оние на кои максимално ужива и покрај се пожестоките обвинувања дека не тагува претерано. за нејзиниот покоен сопруг.

Што ќе кажат за ова нејзините критичари, од кои најгласен е нејзиниот поранешен свекор Витор Ристовиќ, попознат како Миша Гроф, веројатно наскоро ќе дознаеме.

Фото:Принтскрин/Инстгарам

 

Останати вести од Радио Милева