Радио Милева
моден промашај?

Никој не очекуваше ваков стајлинг: Ана Бекута на снимање се појави во бадемантил (фото)

Никој не очекуваше ваков стајлинг: Ана Бекута на снимање се појави во бадемантил (фото)

Пејачката Ана Бекута на снимањето на новата емисија на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во несекојдневно издание.

Имено, таа се појави во бадемантил во розово – виолетова боја и го комбинираше со шешир на главата.

На многумина не им се допадна ова издание на пејачката.

„Што помисли?“, „Потполен циркус“, довикувале од публиката на снимањето.

Инаку, ова не е првпат таа да биде критикувана за некој стајлинг, но изгледа дека не им дава на значење на критиките.

фото: инстаграм/ѕвездите на гранд/ана бекута

Останати вести од Радио Милева