Радио Милева
се' за ќерката

Никој не очекуваше дека екс- сопругата ќе се појави на свадбата: Ана Севиќ имаше јасна порака до Дарко Лазиќ и новата невеста (фото)

Никој не очекуваше дека екс- сопругата ќе се појави на свадбата: Ана Севиќ имаше јасна порака до Дарко Лазиќ и новата невеста (фото)

Фолк пејачот Дарко Лазиќ и неговата избраничка Катарина се заколнаа на вечна љубов пред Бога, а во ресторан приредија луксузна прослава за 520 гости.

На свадбата се појавија и неговата поранешна сопруга Ана Севиќ и нејзиниот сопруг Даниел Недељковиќ.

Ана Севиќ ги фотографираше младенците за на социјалната мрежа Инстаграм, а потоа објави фотографија со ќерката која ја има со Дарко, Лорена.

-Го оженивме, конечно – напиша Ана на фотографијата од Дарко и Катарина, а потоа објави слика од парот со Лорена.

„Нека е со среќа“! – напиша таа заедно со емотикони во форма на срца и детелини.

Останати вести од Радио Милева