Радио Милева
секси Тијана

Никогаш не изгледала позгодно и посекси: Тијана Дапчевиќ гордо ги покажа стомачните во бикини во петтата деценија (фото)

Никогаш не изгледала позгодно и посекси: Тијана Дапчевиќ гордо ги покажа стомачните во бикини во петтата деценија (фото)
фото: инстаграм/тијана дапчевиќ

Летната сезона е во полн ек, а речиси по година ипол од пандемијата со коронавирусот ова лето ќе можеме послободно да уживаме во годишните одмори.

Македонските дами како да чекаа само да дојдат топлите денови, па го распослаа својот сексапил во бикини.

Тијана Дапчевиќ деновиве ужива и ги полни батериите на плажа, а отаму ги почести со фотографија на која позира во бикини, а на неа јасно се гледат нејзината витка линија, но и нејзините затегнати мускули.

фото: инстаграм/тијана дапчевиќ/ тамара тодевска

Дапчевиќ позираше во црно бикини, а во прв план беа нејзните стомачни на кои може да и позавидат многу млади девојки.

фото: инстаграм/тијана дапчевиќ/тамара тодевска

Инаку, Тијана подолг време се бореше со вишокот на килограми, а благодарение на начинот на исхрана и нутриционист успеа да ослабе и својата линија да ја доведе до совршенство.

фото: инстаграм/тијана дапчевиќ

Пејачката на своите 45 години изгледа подобро од кога и да било, а нејзините колешки не останаа должни да и прокоментираат под објавата.

„Нели ти е срам да се сликаш вака на твоите години“, се пошегува Гоца Тржан, „Врв на врвоите“- Нина Бадриќ, „Гориш“- напиша Ивана Петерс

Ќе се согласите дека Тијана во својaта петта деценија изгледа како авион.

 

Останати вести од Радио Милева