Радио Милева

Никогаш не била толку секси: Кортни Кардашијан се прошета по улица без гаќички! (ФОТО)

Никогаш не била толку секси: Кортни Кардашијан се прошета по улица без гаќички! (ФОТО)

Постарата сестра на Ким Кардашијан после раскинувањето со партнерот се „фрли“ на истенчување на линијата, а сега гордо носи мини фустанчиња од црна кожа.

Кортни Кардашијан (38) после третата бременост не била задоволна со својата фигура, па заедно со своите сестри се посветила на обликување на телото.

Задоволна од резултатите се облекла во тесен црн фустан, високи потпетици и покажа се на социјалните мрежи.

Кортни која има три деца со поранешниот сопруг Скот Дисик (34) има и ново момче, а се работи за модел кој е 14 години помлад од неа.

 

Останати вести од Радио Милева