Радио Милева
1/2 милион лајкови за 6 часа

Ни градник ни гаќички – Рита Ора се соблече сосема гола (ФОТО)

Ни градник ни гаќички – Рита Ора се соблече сосема гола (ФОТО)

Рита Ора, британската музичка ѕвезда од албанско потекло, повторно разголена… Или поточно, овој пат, целосно гола.

На нејзиниот Instagram профил, пејачката објави серија на разголени секси  фотографии на кои таа позира покрај вода.

верувале или не, за само 6 часа, овие фотографии добија речиси 500 илјади лајови. Погледнете зошто:

Останати вести од Радио Милева