Радио Милева
нов имиџ

Ни Брена нема да го препознае: Виктор Живојиновиќ направи драстична промена (фото)

Ни Брена нема да го препознае: Виктор Живојиновиќ направи драстична промена (фото)

Помалиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Виктор Живојиновиќ откако ослабе повеќе од 50 килограми е вистински фраер.

Меѓутоа, тој сега направи драстична промена поради која многумина сигурно не би го препознале.Имено, и тој се приклучи на новиот тренд, па својата црна коса ја офарба во руса.

„Зошто да не“, напиша тој покрај објавата, а под истата се нижеа еден куп коментари.


Тој исто така има и потпорасната брада, а многумина можеби нема да го препознаат.

фото: инстаграм

Останати вести од Радио Милева