Радио Милева
сурогат мајка?

Невозможно: Наоми Кембел роди на 48 години?(ФОТО)

Невозможно: Наоми Кембел роди на 48 години?(ФОТО)

48 годишна црна пантерка од модната писта Наоми Кембел  сите ги изненади откако пред некој ден, за Денот на мајкатаобјави фотографија на која нежно држи в раце црно новородено бебе.

Веднаш се појавија шпеколуцаии дека чоколадниот супер модел ја држи раце својата прва рожба, а најверојатно детето е од сурогат мајка. Фановете и испратија честитки и поздрави за личната храброст.

Самбата Кембел не напишала никакво објаснување под фотографијата, освен што ставила едно срценце. Последното момче на  модната божицата беше пејачот Лим Пејн од  групата „Уан дајрекшн“, но двајцата брзо се разделија.

Според озборувањата, на Наоми едноставно и здосадило да биде со момче, кое е 23 години помладо од неа. Низвната љубовна врска траеше само неколку месеци.

Останати вести од Радио Милева