Радио Милева
емоции

Невидена сцена во „Ѕвездите на Гранд“: Кандидатот ги доби сите 6 гласа, клекна на сцената и почна да плаче

Невидена сцена во „Ѕвездите на Гранд“: Кандидатот ги доби сите 6 гласа, клекна на сцената и почна да плаче
фото: принтскрин/тв прва

Во забавното шоу „Ѕвездите на Гранд“ имаме прилика да видиме разни сценски настапи, но вакво нешто досега се нема случено.

Имено, во последната емисија настапуваше и Бојан Павловиќ кој имаше маестрален настап.

По неговата инетрпретација тој ги доби сите шест гласови, а жирито и публиката започнаа да раскоплескаат.

По добиените гласови, Бојан од возбуда клена на сцената и почна да плаче.

Му требаше време да се смири, а неговиот ментор – Драган Стојковиќ Босанац истакна дека не треба да плаче бидејќи е машко, додека пак Карлеуша истакна да го остави да покаже емоциите.

„Јас се извинувам, ова се искрени емоции. Напорно работевме“ изјави Бојан и додаде дека плачел од приватни причини.

фото: З.К Муња/Д.Милошевиќ

Останати вести од Радио Милева