Радио Милева

Невидена фотографија досега: Вака изгледаше Анџелина Џоли како бебе (фото)

Невидена фотографија досега: Вака изгледаше Анџелина Џоли како бебе (фото)

Во последните две децении, Анџелина Џоли важи за една од најубавите жени во светот.

Колку и да се трудеше убавата актерка никогаш не можеше да ги сокрие интересните детали од својот живот. Сепак, таа живееше како и одговара.

Како тинејџерка беше осудувана што направи пластични опрации на млади години, а таа ги демантираше овие приказни.

На социјалните мрежи се појави фотогрфија на која е Анџелина Џоли како бебе заедно со нејзината мајка. Еве како изгледаше тогаш познатата актерка. А незјините усни кои и се заштитен знаки тогаш изгледаа прекрасно.

❤ – Dm for credit

A post shared by istorijat™ (@istorijat) on

Останати вести од Радио Милева