Радио Милева

Неверојатна трансформација: Сенидах пред и по корекциите на лицето (фото)

Неверојатна трансформација: Сенидах пред и по корекциите на лицето (фото)
фото:сенидах/инстаграм

Пред сите интервенции што ги направи Сенидах, таа изгледаше сосема поинаку.

Една од најпопуларните пејачки во регионот, Сенидах, привлекува внимание каде и да се појави.

Многумина го фалат нејзиниот физички изглед, но таа порано изгледаше сосема поинаку.

 

View this post on Instagram

 

#shyintrovert ☺️

A post shared by Senidah (@senida_h) on

Пред сите интервенции што ги направи, таа изгледаше непрепознатливо од она што е денес, а сега се појави фотографија што го докажува тоа, а е од пред 10 години.

 

View this post on Instagram

 

Senida nekad i sad.

A post shared by ⬆⬆?Zapratite?⬆⬆ (@srbija_showbizz) on

Останати вести од Радио Милева