Радио Милева
совршено добра и кога е „лоша“...

Немаше намера, ама фановите ја наговорија, па ја објави: Теодора Џехверовиќ со секси разгледница, а на неа пејачката, како садо-мазо кралица (ФОТО+ВИДЕО)

Немаше намера, ама фановите ја наговорија, па ја објави: Теодора Џехверовиќ со секси разгледница, а на неа пејачката, како садо-мазо кралица (ФОТО+ВИДЕО)

Фолк пејачката Теодора Џехверовиќ важи за една од најсексапилните и најпровокативните од плејадата млади, згодни, расни убавици на естрадата. Особено бујна однапред и расна одзади, Црвенокосата фолкерка неодамна го протресе извајаното га*е и во една од скопските дискотеки, каде по наспот доби прегрст комплименти од своите обожаватели.

Дека  атрактивната турбо-фолк сензација редовно одржува контакт со своите обожаватели, доказ е се и најновите нејзини постови на социјалните мрежи. На нив таа веднаш по празниците одговараше на прашањата на фановите, кои покрај се што имаа да ја прашаат и да и кажат, успејаа и да ја натераат објави нешто, за што сексапилната Џехва долго се двоумела.

„Имам многу добри фотографии, ама малку се безобразни. Не знам што да правам?“ – ги прашала своите следбеници Џехва.

„Објави ги“ – и возвратиле тие.

„Се плашам“ – им одговорила пејачката, по што сепак собрала храброст да ги пушти фотографиите и видеото од најновата еротска фотосесија.

„Три, два, еден, – одат… Бууум“ – споделила Џехва и сесијата тргна.

А на неа, црвенокоста убавица како на еротска секси разгледница во разни пози, во кои пејчката налик на провокативна и разголена домина, е како вистинска садо-мазо кралица!

„Баравте, па да ги видам коментарите“ – напишала во описот на разголените секси фотографии Теодора, на која мора да и се признае дека и тоа како умее, еротските мечти да ги поттикне и побуди и мажите максимално да ги возбуди.

Тесно припиено црно латекс боди кое многу тоа открива од телесниот потенцијал на пејачката, со чизми над колена, ракавици над лактите и бич во рацете… Џехва знае како да ја доведе до максимум возбудата во волшебната садо-мазо игра на сетилата, во која таа ги диктира правилата!

Бидејќи и кога е „лоша“, знае да биде совршено добра во тоа!

Фото: Инстаграм принтскрин/teodoradzehverovic

Останати вести од Радио Милева