Радио Милева
потона

„Немам повеќе солзи, крај!“ Ана Николиќ поради пиењето, се потешко пее (фото+видео)

„Немам повеќе солзи, крај!“ Ана Николиќ поради пиењето, се потешко пее (фото+видео)

Ана Николиќ не престанува да шокира со своето однесување во јавноста, поради што е честа тема на прозивки на социјалните мрежи.

Овој пат таа го привлече вниманието на јавноста поради роденденската забава на нејзиниот пријател и соработник на која се обиде да отпее неколку песни.

Ана почнала да пее две песни, но не успеала, па се обидела да ја отпее и песната „Пиле“ на Цеца, но тогаш почнал хаосот. Застанала, правела грешки во текстот и постојано правела чудни гримаси и движења, а сето тоа го снимиле останатите гости на прославата.

Така, Ана додека го пееше хитот на Ражнатовиќ во еден момент престана да пее и на насобраните гости им порача:

– Немам повеќе солзи, крај, „end“. Исклучете ги камерите – нареди Николиќ кога забележа дека другите гости ја снимаат.

Откако испила неколку пијачки, таа повторно почнала да пее, на инсистирање на роденденското момче, но набрзо се откажала и рекла дека не може повеќе.

-Не можам повеќе… Засипната сум – се оправдала пејачката која занесно танцуваше со роденденското момче, а сите забележаа дека таа повторно качила неколку килограми, што особено се виде кога се свртела. наоколу и го покажала голиот грб во долгиот и тесен фустан без ракави.

Покрај Ана, на роденденската забава биле присутни и Цеца и Анастасија Ражнатовиќ, Вања Мијатовиќ, Александра Младеновиќ, Слаѓа Алегро, Марина Вишковиќ и многу други.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Srb VIP (@srbija.v.i.p)

Фото:Принтскрин/Инстаграм

Останати вести од Радио Милева