Радио Милева
скапа гардероба

Нема шминка, но затоа на себе носи 60.000 евра: „Опуштено“ издание на Александра Пријовиќ кое не се заборава (фото)

Нема шминка, но затоа на себе носи 60.000 евра: „Опуштено“ издание на Александра Пријовиќ кое не се заборава (фото)

Пејачката Александра Пријовиќ  се вратила од настап во странство па, била фотографирана на аеродромот, а во таа прилика се прошетала облечена во многу скапа гардероба.

Само будната од визон  чини 50.000 евра, додека популарната пејачка за чантата потрошила 8.000 евра.

Ниту очилата не биле евтини, па морала да издвои околу 500 евра за светски познатиот бренд.

Александра немала ниту трошка шминка на себе, а се чини дека не и недостигало свежина по напорниот настап.

Фото: Принтскрин/Ата Имаџес

Останати вести од Радио Милева