Радио Милева
мета на критики

Нема да ви биде добро кога ќе видите како се облече Ана Николиќ за да ја земе ќерката од градинка (фото)

Нема да ви биде добро кога ќе видите како се облече Ана Николиќ за да ја земе ќерката од градинка (фото)

Пејачката Ана Николиќ не престанува да ја шокира јавноста со своите објави на Инстаграм.

Николиќ овој пат покажа во какво издание дошла да ja земе својaта наследничка од градинката. Ана позираше пред установата во многу провокативна кошула покрај која нема ништо друго освен хулахопкии, облечена во вртоглави потпетици и со шапка и темни очила. Ана облече црн капут над сè.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

„Ги посетив сите градинки во Белград, но кога денеска влегов во директорката на овој комплекс со повеќе од 15 градинки и кога ја слушнав целата приказна – знаев дека конечно сум на вистинското место“, напишала Ана, а потоа следеа коментарите:

„Вака облечена можеше да рекламираш стриптиз бар, а не градинка“, е само еден од коментарите на луѓето на кои не им се допадна тоа што Ана се појави разголена пред детска градинка.

фото:Инстаграм/Ана Николиќ

Останати вести од Радио Милева