Радио Милева

Нема да ја препознаете: Наоми Кембел драстично го промени изгледот

Нема да ја препознаете: Наоми Кембел драстично го промени изгледот

Една од најпопуларните светски манекенки Наоми Кембел повторно се најде во центарот на вниманието.

Овој пат, британскиот модел драстично го промени изгледот односно има нова фризура.

Кембел беше препознатлива по нејзината долга коса, а сега изгледа поразлично.

Наоми на „Париската модна ревија“ се појави со кратка коса, а некои едвај ја препознаа.

Foto: Profimedia

Foto: Profimedia

Останати вести од Радио Милева