Радио Милева
буквално непрепознатлива

Нема да им верувате на очите: Едита Арадиновиќ направи шок трансформација- пејачката нема веѓи (фото)

Нема да им верувате на очите: Едита Арадиновиќ направи шок трансформација- пејачката нема веѓи (фото)

Едита Арадиновиќ е позната како личност која сака да експериментира со својот физички изглед, но овој пат пејачката се надмина себеси.

Имено, иако неодамна истакна дека конечно е задоволна од својот изглед, сепак решила да направи радикална промена и да ги обои веѓите во светла боја.

Едита се пофали со новиот имиџ на својот Инстаграм профил, а овој нејзин потег ги изненади нејзините следбеници кои едвај ја препознаа.


Да потсетиме, пејачката никогаш не криела дека правела естетски корекции, а неодамна беше во јавноста откако се појави видео од нејзината тепачка со нејзината сестра Инди.

фото:Инстаграм принтскрин/Едита Адрадиновиќ

Останати вести од Радио Милева