Радио Милева
нов изглед

Некои ја мразат, а за некои е стилска божица: Меган Фокс драстично го промени имиџот, изгледа непрепознатливо (фото)

Некои ја мразат, а за некои е стилска божица: Меган Фокс драстично го промени имиџот, изгледа непрепознатливо (фото)

Познатата актерка и нејзиното момче биле забележани како излегуваат од познат ресторан во Њујорк и дефинитивно не останале незабележани. ж

Меган Фокс, која беше позната по долгата, густа, црна коса, направи драстична промена, за која некои велат дека е многу смела и храбра.

Имено, Меган ја скрати косата и ја обои во огнено црвена боја. Нејзиното момче Колсон Бејкер (33) ја прегрна Меган додека таа носеше син фустан со прерамки со бели реси. Како накит ставила златно ланче, а на нозете црни чевли со платформа.

Меган и Коулсон, познт како машин Ган Кели, се сретнаа во март 2020 година на снимањето на „Полноќ во Свичграс“ во Порторико.

За жал, поради пандемијата COVID-19, набргу по објавувањето на проектот, тој беше привремено суспендиран. Додека филмот беше на пауза, двајцата колеги започнаа романса и се зближија. Во мај 2020 година, извор изјави за списанието „People“ дека се забавуваат и поминуваат време заедно во куќата на Меган, додавајќи:

– Изгледа дека се забавуваат и се радуваат заедно. Меган го гледа само кога децата се со нејзиниот поранешен сопруг Брајан Остин Грин.

Двојката имаше несогласување во нивната врска во февруари 2023 година кога имаа жестока расправија и воопшто не комуницираа неколку дена.

Таа го објави и мистериозниот текст на песната на својот Инстаграм пред да го избрише својот профил, а до јуни, „Wild Boy“ и Fox ги решија своите проблеми.

– Направија многу работа за повторно да ја направат својата врска силна и повторно се заедно.

Фото: Принтскрин/Профимедиа/Инстгарам

Останати вести од Радио Милева