Радио Милева
непријатно?

Некогашната учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ тврди: „Мојот сопруг ме снимаше додека снимав романтични сцени со друг маж“ (фото)

Некогашната учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ тврди: „Мојот сопруг ме снимаше додека снимав романтични сцени со друг маж“ (фото)

Поранешната учесничка во „Ѕвездите на Гранд“, Слаѓана Зубчевиќ откри еден детаљ од приватниот живот.

Неодамна, таа ја издаде својата прва песна и спот, а сега откри дека нејзиниот сопруг го снимил целиот видео запис.

Интересно е она што нејзиниот сопруг ја гледал пејачката во љубовна акција со друг маж, а Слаѓана откри како се чувствувала додека ги снимала романтичните сцени.

„Види ме ти мене, јас буцкеста, и размислам – „сега ти најди некој кој нема да изгледа смешно покрај мене“. Прво сакав да најдам модели, нив да ги снимаме, но ми објаснија дека тоа не може така. Размислував кој да го најдем и ми текна да го побарам мојот училишен другар кој веќе има искуство во снимање на спотови“, вели Слаѓана и додава дека и било многу непријатно.

„Му реков на мојот сопруг – „Како ќе направиме тоа, ќе ја снимаш жената со друг маж“, вели пејчаката и додава дека нејзиниот сопруг е професионалец и дека работел со многу пејачки.

„Кога ти можеше да снимиш други девојки и јас тоа го поднесов, можеш и ти мена да ме поднесеш со други“ се пошегувала  пејачката.

фото: принтскрин/инстаграм/јутуб

Останати вести од Радио Милева