Радио Милева
Задоволна жена

„Нека се јави оној кој го гледа стомакот покрај огромните гради“: Сека Алексиќ ги насмеа следбениците со најновото видео

„Нека се јави оној кој го гледа стомакот покрај огромните гради“: Сека Алексиќ ги насмеа следбениците со најновото видео

Пејачката Сека Алексиќ е инспирација за многу жени, а сите се насмеаа кога рече дека е на диета ако не изеде 10 крем банани, туку три.

Се чини дека Сека едноставно не може без слатки, па денеска на своите следбеници им се пофали со вкусен појадок – палачинки.

Во еден момент таа рече: „Фала му на Бога што јадам нешто што ми се допаѓа за појадок“, додека лицето што ја снима и коментира: „Затоа никогаш нема да го поправиме тој стомак“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic)

Сепак, пејачката таму не се откажа, туку стана и покажа колку и е рамен стомакот кога ќе се исправи.

Ова видео ги развесели нејзините следбеници кои веднаш искоментираа: „Кој ќе види стомак нека се јави“.

фото/видео:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева