Радио Милева
вози мишко

Неда Украден во непријатна ситуација: Направила хаос, а потоа се препотила од страв (фото)

Неда Украден во непријатна ситуација: Направила хаос, а потоа се препотила од страв (фото)

Пејачката Неда Украден била доведена во непријатност од екипата на Блиц.рс , а ситуациите во кои се нашла биле спектакуларни.

Неда Украден на почетокот признала дека е подготвена да вози  југо, но за време на возењето се тргнало наопаку.

Имено, Неда воопшто не можела да го вози југото по угорница, бидејќи цело време не додавала доволно гас. Кога западнала во неволјата, пејачката само се препотувала.

– Само да не удриме некого. Леле. Чекај, извини, но не можам да ја запалам колата – рече Неда и додаде:

– За среќа си замина. Се препотив- изјавила пејачката. И, објаснила како нејзиниот зет и помагал кога е во неволја, а во исто време се поздравила со него.

– Сигурен сум во возењето на Неда. Таа најдобро готви, пее, најдобро сака – рекол зетот, за што пејачката му се заблагодарила.

– Каков зет имам јас , таков нема на светов – заклучила Неда во емисијата.

Фото: Принтскрин/Рингер

Останати вести од Радио Милева