Радио Милева
мами воздишки

Неда Украден на 71 се соблече во бикини па ги маѓепса следбениците: „Лавица во секој поглед. Најубава!“ (фото)

Неда Украден на 71 се соблече во бикини па ги маѓепса следбениците: „Лавица во секој поглед. Најубава!“ (фото)

Пејачката Неда Украден (71) решила да се одмори од сите обврски и претстојните концерти па освежување од летните горештини нашла на море. Но, локацијата на која одмара останува тајна.

Одмор – но на кратко – напиша Неда заедно со фотографија од плажа, а пристигнаа лавина  комплиментите за нејзиниот изглед.

Неда позираше во црн костим за капење, капа и очила на главата, а сите беа шармирани од црвениот кармин на нејзините усни.

„Една од најубавите жени“, „Ниска, но слатка“, „Убава како и секогаш“, „Лавица во секој поглед“, се само дел од коментарите под објавата.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/neda.ukraden

 

 

Останати вести од Радио Милева