Радио Милева
приватен живот

Неда Украден била во врска со еден од најмоќните луѓе во Србија: Тој денес е оженет за најзината колешка

Неда Украден била во врска со еден од најмоќните луѓе во Србија: Тој денес е оженет за најзината колешка

Неда Украден е една од најуспешните пејачки на српската јавна сцена, а за својата кариера отсекогаш зборувала многу често и отворено за медиумите.

Сепак, таа се трудела колку што може својот приватен живот да го држи подалеку од очите на јавноста, а кога се мажите во прашање, не се споменува само името на нејзиниот поранешен сопруг Милан.

Украден и Саша наводно биле во врска по нејзиниот развод, а потоа Поповиќ започнал врска со Злата Петровиќ, пред да се омажи со Сузана Јовановиќ.

Фото:Принтскрин/Ата Имаџес

Останати вести од Радио Милева