Радио Милева
Заљубена

„Не знам како ќе се изборам со тоа“: Најмалата ќерка на Здравко Чолиќ во кревет со момчето – фотографијата осамна на Инстаграм (фото)

„Не знам како ќе се изборам со тоа“: Најмалата ќерка на Здравко Чолиќ во кревет со момчето – фотографијата осамна на Инстаграм (фото)

Пејачот Здравко Чолиќ е горд татко на три ќерки, а сега со годините почнаа да се експинираат јавно , а тато тоа не може да го сопре.

Уна веќе сите ја знаат, а сега дојде ред за помладата негова ќерка Лара која има само 16 години да посака јавно внимание.

Лара овие денови одбележа и годишнина од емотивната врска со момчето, а по тој повод сподели фотографија со саканиот.

Ова е прв пат Лара да објави фотографија од своето момче и да го покаже, додека претходно објавуваше фотографии на кои не му се гледа лицето.

Имајќи предвид на кажаните зборови на пејачот пред неколку години очигледно не му е сеедно.


-Горд сум на моите ќерки, како и секој татко. Јас сум тука да ги поддржам и да ги исполнувам нивните желби. Веќе полека започнува и да бираат и момчиња, не знам како ќе се изборам со тоа, тоа ми е најстрашно. Но, сепак тоа е животот и се е нормално, рече тој.

фото:Инстаграм Здравко Чолиќ/Лара Чолиќ принтскрин

Останати вести од Радио Милева