Радио Милева
Под полна пареа

Не сте ја виделе во вакво издание: Богдана Ражнатовиќ е секси мама во теретана (фото)

Не сте ја виделе во вакво издание: Богдана Ражнатовиќ е секси мама во теретана (фото)
фото:принтскрин/инстаграм

Богдана Ражнатовиќ постигнува сè – да биде мајка и сопруга 24/7, но и да се посвети на себе и својот изглед и физичка форма.

Не помина многу време од раѓањето на синот, а Богдана веќе е во теретана со тегови.

фото:принтскрин/ало.рс

Иако во бременоста и по неа, снаата на Цеца немаше проблеми со килограмите, таа сепак си се држи во форма и сака да биде топ мама.

фото:принтскрин/ало.рс

Останати вести од Радио Милева