Радио Милева
врската ја одржуваат во странство?

Не престануваат скандалите за Душко Тошиќ: Сопругот на Карлеуша во тајна врска со ќерката на Жељко Шашиќ, Софија Шашиќ?

Не престануваат скандалите за Душко Тошиќ: Сопругот на Карлеуша во тајна врска со ќерката на Жељко Шашиќ, Софија Шашиќ?

Душко Тошиќ неодамна се најде во центарот на вниманието кога неговата сопруга Јелена Карлеуша на Божиќ го пријави за семејно насилство односно наводно и удрил шамар на пејачката.

Меѓутоа, не престануваат скандалите и разните натписи за Душко Тошиќ.

Имено, како што пишува ало.рс наводно фудбалерот е во врска со Софија Шашиќ, ќерката на Жељко Шашиќ и Соња Вуксановиќ.

Како што пишува ало.рс, Софија го смувала Душко.

-Софија од мали нозе е научена на удобен живот. Таа сака патувања,брендирана облека, излегува на популарни места и иако е многу млада живее на висока нога. Сите нејзини досегашни момчиња и беа ситуирани и пружија тоа што и беше потребно, вели изворот за ало.рс, па открива како дошло до емотивен однос меѓу Душко и Софија.

-Мајката на Софија, Соња е долгогодишна пријателка со сопругата на Душко. Неколку пати се најдоа во исто друштво и се допаднаа еден на друг. Секако, Софија знаеше дека тој е оженет, па не сакаше да има некаков однос со него. Душко е 15 години постар, во брак е, има деца, вели извор.

-Меѓутоа тој тврдеше дека бракот му е на стаклезни нозе, ја опсипа со внимание и таа одлучи да му пружи шанса. И двајцата многу патуваат, па врската ја одржуваат во странство, а таму не мора да се кријат. Веќе неколку месеци се заедно, нивните пријатели се запознаени со нивната врска и се обидуваат да им помогнат почесто да се гледаат. Најчесто се во некој од неговите станови, вели соговорникот, па додава дека Јелена Карлеуша дознала за оваа афера.

-Неговата сопруга дозна за аферата. Таа веднаш ја отследи Соња на Инстаграм и го прекина контактот со неа, тврди изворот.

За потсетуање, неодамна Душко Тошиќ го прослави својот роденден без Карлеуша, која заедно со ќерките е во Дубаи на одмор, но и каде пејачката овој викенд ќе одржи настап.

фото: инстаграм/duskotosic/sophiasasic

Останати вести од Радио Милева