Радио Милева
живее како во бајка

Не престанува да ја интригира јавноста: Хелена Топаловиќ повторно ги „запали“ социјалните мрежи со своите експлицитни фотографии (фото)

Не престанува да ја интригира јавноста: Хелена Топаловиќ повторно ги „запали“ социјалните мрежи со своите експлицитни фотографии (фото)

Хелена Топаловиќ отсекогаш го привлекувала вниманието на јавноста со својот изглед, но и со љубовниот живот, а нејзините навики не се смениле ниту по бракот, што потврдуваат објавите на социјалните мрежи.

Ќерката на пејачот Милан Топаловиќ Топалко, Хелена Топаловиќ секогаш предизвикува бројни коментари со својот атрактивен изглед и фотографии.

На нејзиниот Инстаграм често можете да најдете заводливи фотографии на кои позира во бикини, а сега сите ги воодушеви со најновата објава.

Имено, Хелена на својот Инстаграм профил објави серија фотографии на кои позира покрај базен во минијатурни бикини, а нејзините провокативни пози во прв план го ставија задникот и силиконската биста.

Хелена сега  позира во леопард бикини покрај голем базен, додека нејзината витка линија беше главна тема во коментарите.

Таа доби голем број комплименти за својот изглед, а фотографијата за кратко време собра голем број лајкови.

Фото:Принскрин/Инстаграм/Хелена Топаловиќ

Останати вести од Радио Милева