Радио Милева

Не поврзува одличниот секс: Дара Бумамара проговори за врската со 17 години помладиот кошаркар!

Не поврзува одличниот секс: Дара Бумамара проговори за врската со 17 години помладиот кошаркар!

Дара Бубамара веќе девет месеци е во врска со кошаркарот Немања Безбрадиќ.

Пејачката вели дека е среќна и дека има подобар секс од било кога.

-Немања и мене не поврзува страста и одличниот секс. Тој е вистински заводник и знае како да ја задоволи мојата лудачка енергија. Тоа многу ми годи и едноставно сме компатибилни. Спортист е, физички е силен и издржлив во креветот, вели Дара.

Без оглед на годините, пејачката вели дека тие двајцата одлично се согласуваат.

-На страна од физичкиот изглед, со годините тоа проаѓа, но кога со некој се согласуваш, кога има за што да разговарате, кога те разбира и кога душите ви е согласуваат, тоа е вистинското нешто. Без оглед на тоа што е помлад од мене 17 години, добро се разбираме, признава дара за Хит информер.

Меѓутоа, иако е видно задоволна од врската, ако може да и се верува на зборот, засега не планираат брак.

Останати вести од Радио Милева