Радио Милева

Не можеше да биде попровактивна: Кортни Кардашијан се соблече до гола кожа! (фото)

Не можеше да биде попровактивна: Кортни Кардашијан се соблече до гола кожа! (фото)

Сестрата на Ким Кардашијан, Кортни Кардашијан се наоѓа во Аризона каде што деновите ги поминува позирајќи во секси костим за капење.

Кортни неодамна призна дека има само 44 килограми, а во бикинито ја покажа својата витка фризура.

Ријалити ѕвездата е љубител на здрава исхрана, а не е ни чудно што изгледа вака.

„ Кога сум дома се трудам да јадам здрава храна и да одржувам рамнотежа меѓу органско овошје и зеленчук. Сфатив дека тоа што го јадам влијае на се, на кожата, на расположението, на позитивната енергија, напиша Кортни на својата официјална страна.

Меѓутоа, таа отиде чекор понатаму и се сликаше гола во базен, а во прв план беше нејзиниот задник.

фото: Инстаграм

Останати вести од Радио Милева