Радио Милева
Не и оди од рака

„Не можам да се составам, се ми оди наопаку“: По шпекулацијата дека е во врска со оженет, ќерката на Топалко призна што и се случува (фото)

„Не можам да се составам, се ми оди наопаку“: По шпекулацијата дека е во врска со оженет, ќерката на Топалко призна што и се случува (фото)
фото:хелена топаловиќ/инстаграм принтскрин

Хелена Топаловиќ неодамна се најде во центарот на вниманието на јавноста кога се појавија информација дека е во врска со оженет човек, а сега повторно го привлече вниманието со нов пост.

Имено, откако се шпекулираше дека е во врска со оженет човек, Хелена објави дека нејзиното момче е разведено година и пол.

Сега, ќерката на Топалко повторно привлече внимание кога откри во своето „стори“дека ништо во нејзиниот живот не оди според планот.

“Не знам дали станува збор за некој ретро меркур, но не можам да се составам. Сè оди наопаку, затоа музиката лечи”, напишала Хелена.

фото:хелена топаловиќ/инстаграм принтскрин

Инаку, нејзиниот татко откри како реагира на провокативни фотографии од неговата ќерка Хелена, и дека му пречи фактот што ја нарекуваат старлета и „плукаат“.

“Сите светски sвезди и девојки имаат попровокативни фотографии. Жени на милионери понекогаш се појавуваат во весниците, па никој досега не напишал дека се старлети. Тие ги нарекуваат убави жени и им даваат комплименти”, рече пејачот во емисијата “Гранд магазин”.

Останати вести од Радио Милева