Радио Милева
не крие дека направила корекции

Не личи на себе: Eве како изгледаше Александра Пријовиќ пред пластичните операции (фото)

Не личи на себе: Eве како изгледаше Александра Пријовиќ пред пластичните операции (фото)

Пејачката Александра Пријовиќ е позната по својот глас, по бројните хитови, ни и по својот секси изглед.

Пријовиќ по породувањето, за кратко време ја доведе својата линија до совршенство, па многумина коментираат дека изгледа никогаш подобро.

Но, како изгледаше пејачката пред стане позната и пред пластичните операции?

Таа тогаш имала вишок на килограми, а корегирала и доста работи на лицето.

Имено, пејачката ги корегирала носот и усните, а кога станува збор за телето ги корегирала градите.

„Нема ништо повеќе да менувам, средив се што сакав“, изјави таа во една прилика.

Еве како изгледаше Пријовиќ пред пластичните операции.

Останати вести од Радио Милева